ویلا در نوشهر شهرکی - ویلا در شمال شهرکی

ویلا در نوشهر شهرکی – ویلا در شمال شهرکی

ویلا در نوشهر شهرکی – ویلا در شمال

 ویلا شهرکی – ویلا نور

یک دستگاه ویلا واقع در شهر زیبای نوشهر از شهرهای زیبای استان مازندران با امکانات و مشخصات زیر به فروش میرسد .

ویلا زیر قیمت

این ویلا بصورت شهرکی می باشد و در شهرستان نوشهر واقع شده است . متراژ کل این ملک نیز  218 متر مربع می باشد و مساحت زیر بنای ویلای مذکور 100 متر مربع می باشد .

قیمت : 220 میلیون تومان

ویلا در نوشهر

این ویلا دارای 2 اتاق خواب شیک همراه با 1 اتاق خواب مستر ( اتاق زناشویی – بزرگسالان ) با قیمتی بی نظیر و  زیر قیمت یعنی قیمت 220 میلیون تومانی به فروش میرسد .

ویلا شمال

ویلای شهرکی در نور با فاصله 5 دقیقه ای از دریا یکی از شاخصه های مهم جذب آن می باشد .

ویلا ساحلی نوشهر

این ویلا در شهرکی با مخیطی بسیار آرام و معتبر قرار گرفته شده است .

ویلا شهرکی مازندران

کد ملک : v185

ویلا شیک شهرکی

ویلاهای شمال

ویلا در نوشهر شهرکی – ویلا در شمال شهرکی

ویلا در نوشهر شهرکی – ویلا در شمال شهرکی

تاریخچه نوشهر

قدیمی‌ترین نام نوشهر سنگ تجن می‌باشد. آغاز شکل گیری نوشهر از روستای گردکل و منطقه شهر پشت بوده است که در مجاورت رودخانه گردکل در شمال مسیر راه سرتاسری کناره قرار داشته است. در زمان قاجار به لحاظ نزدیک بودن این روستا به دریا و مناسب بودن ساحل آن جهت پهلوگیری شناورهای تجاری مورد توجه شخصی بنام خاچیک قرار گرفت؛ و این منطقه محل مناسبی برای مبادله و حمل و نقل کالا میان ایران و روسیه شوروی و سبب رونق فعالیتهای مختلف اقتصادی گردید. پس از مدت زمانی مورد توجه حبیب اله خان سردار خلعتبری قرار گرفت که بجهت آغاز فعالیت‌های عمرانی به حبیب آباد معروف شد سپس به دهنو و در سال ۱۳۱۸ هجری شمسی و در زمان پهلوی اول با ایجاد بندر نوشهر و یک سلسله اقدامات عمرانی با هویت شهری در کنار بافت روستائی به نوشهر تغییر نام یافت؛ بنابراین علل عمده استقرار و پیدایش شهر نوشهر در این منطقه را می‌توان وجود رودخانه‌های متعدّد، نزدیکی آن به دریا، کوتاه بودن فاصله‌اش به تهران و موقعیت مناسب ساحل آن برای پهلوگیری شناورهای تجاری و حاصلخیزی اراضی اطرافش دانست.[۱] یکی از روستاهای زیباو توریست پذیر در این شهرستان روستای لتینگان است.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *