فضای سبزی برای خانه

 فضای سبزی برای خانه :

شما میتوانید با ایده گرفتن از این تصاویر و طراحی بر حسب سلیقه خود، باغی هرچند کوچک برای خود ایجاد کنید. استفاده از مسیرهای سنگفرش، برکه های کوچک، فواره های آب، کاشت انواع گلهای زیبا و رنگارنگ، هرس کردن درختچه ها و بوته ها به اشکال مختلف و سایر روشها به شما در این راه کمک فراوانی می کند. از دیدن این مکانهای زیبا و دلگشا لذت ببرید.

در بخش طراحی پس از تنظیم قرار داد ،ابتدا از خواسته های کار فرما شامل اهداف ، کار های مورد نیاز ، المان های مورد نظر و… پرسیده میشود و طراحان با مشاوره دادن و ارائه نکته نظرات علمی و فنی به کار فرما .این خواسته ها را جهت می بخشند تا طرح مقدماتی که به کار فرما ارائه می شود به نظرات کار فرما نزدیک تر باشد

 این مجموعه با در اختیار داشتن مهندسین با سابقه در خصوص طراحی محوطه و فضای سبز امکان طراحی این گونه فضا ها را در بالاترین سطح ،در داخل ایران دارا است.

نقشه ها می توانند بصورت فاز 1 یا فاز 2 طراحی گردند.آلبوم نقشه ها ی فاز 1 شامل مستر پلان ،پارت پلان و پلان اندازه گذاری سکشن های مورد نیاز می باشد.

پس از تایید طرح مقدماتی ، در نهایت نقشه ها  که با برنامه اتوکد رسم شده اند ، بصورت آلبومی به کارفرما تقدیم می گردد.

هر طراحی کاشتی که برای ایجاد فضای سبز ارائه می شود باید دارای اهداف مشخصی باشد که عمده ترین نکات مورد نظر در امر فضای سبز عبارت است از:

1 –ایجاد هماهنگی و تعادل و توازن در محیط زیست برای حفظ روابط اکولوژیکی

2 – کاهش آلودگی در محیط زیست و حفظ محیط زیست

3 – افزایش جاذبه های زیبایی در محیط زندگی از دیدگاه منظر

4 – اولویت دادن به فضای سبز

5 – انتخاب مناسب ترین ، مفیدترین و در عین حال مقاوم ترین یا ماندگارترین گونه های گیاهی که علاوه بر زیبایی و سرسبزی مقاوم به آفات نباتی باشد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *