رونق در انتظار ویلا های شمال - املاک در شمال

رونق در انتظار ویلا های شمال – املاک در شمال

املاک در شمال

دنیای اقتصاد- بازار زمین و ویلا در شهرهای شمالی کشور در آستانه تحرک نوروزی قرار گرفته است. آن طور که مشاوران املاک این مناطق پیش‌بینی کرده‌اند از چند روز دیگر، رکود معاملاتی ملک با مراجعه خریداران نوروزی به پایان می‌رسد. قیمت ویلاهای شمال نسبت به پارسال همین موقع، تغییر نکرده و ارزش زمین نیز رشدی کمتر از نرخ تورم را تجربه کرده است.دلالان زمین و ویلا می‌گویند در تعطیلات عید امسال، روستاها و شهرهای گمنام شمال در مقایسه با شهرهای اصلی شانس بیشتری برای رونق معاملاتی دارند.

رونق در انتظار ویلا های شمال

بازار زمین‌ و ویلا از رکود خارج می‌شود؟
توصیه‌ به خریداران ویلاهای شمال
 رقابت بین روستاها و شهرهای‌اصلی شمال برای جذب ساکن جدید
 قیمت در وضعیت مطلوب مشتری
گروه مسکن- مهدیس فرقانی: مشاوران املاک شهرهای شمالی با اشاره به اینکه بازار زمین و ویلا طی ماه‌های اخیر خالی از مراجعه‌کننده بوده و نوسان قیمت‌ها در این بازار، مسیر خلاف نرخ تورم را طی کرده، از تدارک در بازار املاک برای استقبال از خریداران نوروزی خبر می‌دهند.
واسطه‌های فروش زمین و ویلا در شمال کشور پیش‌بینی می‌کنند از ابتدای فروردین به مدت یک‌ماه، تقاضا رو به افزایش خواهد رفت و از اردیبهشت به تدریج معامله ویلا رونق خواهد گرفت. همچنین وضعیتی که برای هفته‌های آتی در این منطقه تخمین زده شده، رقابت بین روستاها و شهرهای گمنام با شهرهای اصلی، در جذب خریدار است.
حجم اندک معاملات طی ماه‌های گذشته در بازار املاک شمال نشان می‌دهد خریداران برخلاف گذشته که علاقه به خرید زمین در شهرهای مشهور را داشتند، اکنون به سمت روستاهای حاشیه شهرها تمایل پیدا کرده‌اند که مهمترین علت این تغییر ذائقه، قیمت ارزان و تراکم کمتر در مناطقی غیر از شهرهای اصلی است.
دبیر اتحادیه کشوری مشاوران املاک و رییس اتحادیه مشاوران املاک چالوس در این باره به دنیای‌اقتصاد گفت: در حال حاضر میانگین قیمت ویلا در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته تغییری نکرده، اما متوسط قیمت زمین با کاربری مسکونی در شمال حدود 10درصد افزایش داشته است که البته این نرخ رشد کمتر از نرخ تورم بوده است.
گزارش خبرنگار «دنیای‌اقتصاد» از اوضاع قیمت‌ها در بازار زمین و ویلا در شمال کشور حاکی است هم‌اکنون زمین‌های قواره کوچک که معمولاً بین 200 تا 400 متر مربع مساحت دارند مترمربعی 50 هزار تا 500 هزار تومان قیمت دارند. زمین‌های قواره بزرگ نیز مترمربعی بین 30 هزار تا 200 هزار تومان قیمت دارند که این نوع زمین‌ها حداقل 2 هزار متر مربع وسعت دارند.
مشاوران املاک یک دلیل دیگر علاقه خریداران زمین به روستاها را وجود زمین‌های قواره کوچک در این مناطق می‌دانند که باعث شده قیمت کل زمین در مقایسه با زمین‌های موجود در شهرهای اصلی به مراتب ارزان‌تر تمام شود.
پایان رویای فروشنده‌ها

رونق در انتظار ویلا های شمال - املاک یوسفی در شمال

رونق در انتظار ویلا های شمال – املاک یوسفی در شمال

آپارتمان در شمال – آپارتمان در سرخرود – آپارتمان ساحلی شمال – آپارتمان در شمال – آپارتمان در سرخرود – آپارتمان شهرکی در شمال – آپارتمان ساحلی در شمال – آپارتمان شمال –  خرید و فروش آپارتمان در شمال – خرید آپارتمان شهرکی در شمال – فروش اپارتمان شهرکی در شمال – اپارتمان با فضای سبز در شمال – خرید و فروش آپارتمان قصر دیا – آپارتمان در قصر دریا – خرید و فروش آپارتمان در خزر کنار – آپارتمان در خزر کنار – خرید و فروش اپارتمان در دریا کنار – خرید و فروش اپارتمان در دریاسر – خرید و فروش اپارتمان در محمود آباد – آپارتمان نوشهر – آپارتمان زیر قیمت – آپارتمان زیر قمت در شمال – آپارتمان چالوس – آپارتمان نور – املاک – سایت – 10 سایت برتر شمال – ده سایت برتر شمال – سایت برت آپارتمان در شمال – آپارتمان شهرکی در سرخرود –  املاک یوسفی در شمل – املاک یوسفی – یوسفی

 آپارتمان شهرکی در شمال – آپارتمان ساحلی در شمال

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *