تحریم سوئیفت لغو شد – املاک برتر ایران و جهان

تحریم سوئیفت لغو شد

تمام بانک‌های ایرانی که از فهرست تحریم‌های اتحادیه اروپا خارج شده‌اند، می‌توانند با طی کردن روند معمول، مجددا به سوئیفت متصل شده و از خدمات پیام‌رسانی مالی این شرکت بهره‌مند شوند.

 

سوئیفت

 

خبر داغ

بر اساس اعلام بانک مرکزی همزمان با اجرای برجام، سوئیفت یا همان جامعه جهانی ارتباطات مالی بین بانکی، اعلام کرد تمام بانک‌های ایرانی که از فهرست تحریم‌های اتحادیه اروپا خارج شده‌اند، می‌توانند با طی کردن روند معمول، مجددا به سوئیفت متصل شده و از خدمات پیام‌رسانی مالی این شرکت بهره‌مند شوند.

اخبار روز

بر این اساس در بیانیه سوئیفت همچنین به مصوبه شورای اتحادیه اروپا در خصوص اجرای چارچوب‌های قانونی برداشتن تحریم‌های مالی و اقتصادی آن اتحادیه علیه کشورمان از روز 26 دی ماه 94 اشاره شده است. 

 

املاک برتر ایران و جهان

بانک مرکزی همچنین اعلام کرد که در مذاکرات انجام شده درباره چهار نکته مهم موافقت حاصل شد و امروز آنها اجرایی شدند.این نکات شامل «اعلام رسمی لغو تحریم ها توسط سوئیفت و ورود بانک های ایرانی به سیستم پیام مالی بین المللی»، «اتصال بدون تبعیض برای بانک های ایرانی و شعب آنها در داخل و خارج از کشور»، «اتصال گروهی و سریع بانک های لغو عضویت شده به سوئیفت» و «بازپرداخت و رفع مسدودی بستانکاری بانک ها از سوئیفت» است. 

بابلسر  ویلا در خزر شهر – ویلا در خزر شهر شمالی – ویلا دید به دریا – ویلا در شهرک خزر شهر – ویلا پلاک اول دریا در شمال – ویلا پلاک اول دریا در خزرشهر – فروش فوق العاده در شمال – فروش فوق العاده ویلا در خزر شهر

فروش فوق العاده ویلا در خزرشهر – ویلا ساحلی در بابلسر – ویلا ساحلی در خزر شهر – املاک برتر ایران – 10 سایت برتر جهان – سایت برتر ایران – برترین سایت جهان – برترین سایت ایران – برترین سایت در ایران – دانیال یوسفی – 09387142984 – استفاده از سایت در ایران

 

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *